Najczęstsze pytania

Uczestnicy dzieleni są na grupy. Każdy uczestnik otrzymuje strój ochronny, maskę oraz broń i amunicję. Gra nie polega na samym strzelaniu do siebie, ale odbywa się według wybranego scenariusza, dzięki czemu jest bardzo ciekawa, pozwala poczuć ducha rywalizacji i wymaga także myślenia taktycznego.
Oczywiście, nasz instruktor zadba byście otrzymali niezbędne wyposażenie i nauczyli się go używać. Przedstawi także zasady gry.
Żaden uczestnik, który dostosuje się do zaleceń (odpowiednia odległość, scenariusz zabawy) z pewnością nie odczuje bólu. Podczas uderzenia odczuwamy to raczej jako lekkie ukłucie a nie ból.
I to jak! Ale oczywiście otrzymasz ochronny kombinezon! Zdarza się, że barwnik dociera do ubrań pod kombinezonem (np. górna część koszulki lub skarpetki), ale są to śladowe ilości. Kulki wypełnione są bezpiecznym barwnikiem spożywczym, który bez problemu się spiera. Polecamy wygodny, swobodny strój.
Tak. Paintball to jedna z ulubionych atrakcji Turystów w Zakopanem, dlatego zachęcamy do dokonania wcześniejszej rezerwacji pola.
Rezerwacji na grę w paintball można dokonać wygodnie ONLINE bezpośrednio na naszej stronie www.paintdoo.pl. W przypadku chęci dokonania rezerwacji i dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy na info@paintdoo.pl.
Bitwa w deszczu lub mgle? To dopiero przygoda!

Częste pytania dotyczące udziału dzieci

Jest to świetna opcja dla tych, którzy szukają alternatywy dla kina, sali zabaw lub szukają idealnego miejsca na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy. Paintballowe przyjęcia urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność - oferta poniżej.
Oczywiście! Paintball to świetna atrakcja, która daje dzieciom wiele radości. Wyobraźnia dzieci to wielki atut w tej grze, dzieci często nie chcą kończyć bitwy paintballowej, bo mają z tego wielką frajdę. Drogi Rodzicu, posiadamy specjalistyczne wyposażenie dla dzieci by przeprowadzić zabawę bezpiecznie i bezboleśnie. Pamiętaj także, że kolorowe kulki wypełnione są bezpiecznym barwnikiem, który bez problemu można sprać.
Paintball to nie tylko dobry trening fizyczny, ale też umysłowy. Dzieci biegają, skaczą, ukrywają się, ale muszą także opracowywać taktykę, dobrze komunikować się w grupie i myśleć strategicznie.Taka atrakcja to świetna integracja z przyjaciółmi.
Pełną radość z gry i zabawy w Paintball dzieci mogą czerpać już od 8-go roku życia.