Baza PAINTDOO

Nasza baza znajduje się w Zakopanem na Butorów 5, Kościelisko. Tutaj spotykamy się przed rozpoczęciem każdej paintballowej przygody - nasze 3 pola są kilka kroków stąd.

Jak do nas dojechać ?

Z centrum Zakopanego można do nas komfortowo wyjechać kolejką PKL Gubałówka. Będąc już na górze udaj się w lewo (mając Tatry po swojej lewej stronie). 1200m dalej obok parkingów znajduje się baza Paintdoo - paintball w Zakopanem.
Komfortowo możesz do nas dojechać także własnym samochodem. Na górę Gubałówki prowadzi asfaltowa droga, którą można z Zakopanego dojechać w 10-15 minut. Kieruj się przez wieś Kościelisko i następnie ulicą Salamandra wyjedziesz na szczyt Gubałówki - tam na skrzyżowaniu w prawo i po lewej stronie już widzisz naszą bazę Pantdoo. Obok są parkingi, gdzie możesz bezpiecznie pozostawić samochód.
Skorzystaj z usług taksówki a w 10-15 minut dojedziesz do nas z Zakopanego. Baza Paintdoo znajduje się pod adresem ul. Droga Zubka 40 - Gubałówka. Zamawiając taksówkę poprzez Paintdoo koszt to zawsze 50 zł z każdego miejsca w Zakopanem.