Najwyższej klasy sprzęt, by każdy mógł czerpać jak najwięcej radości z zabawy w paintball.

Dla Dorosłych

EMPIRE BT-4 SLICE COMBAT

Kałasznikow wśród markerów paintballowych, który nigdy nie zawodzi! Nowoczesny design „trigger guard’a”, dzięki któremu masz swobodę przy strzelaniu nawet w rękawiczkach! Usytuowanemu z boku magazynkowi zawdzięczamy możliwość celowania za pomocą muszki i szczerbinki lub celownika zamontowanego na górnej szynie. Marker dzięki mechanicznej, półautomatycznej konstrukcji przeładowuje się sam po każdym strzale!


Dla Kobiet

MARKER 0.50 CALIBER SPYDER OPUS

Świetny i super komfortowy marker dla kobiet, które mają ochotę na dobrą zabawę. Dzięki zmniejszeniu masy i rozmiaru kulki sprzęt jest lekki, mały i poręczny, ale jednocześnie wciąż równie celny. Podwójny, wygodny i szybki spust.


Dla Dzieci

MARKER 0.50 CALIBER SPYDER OPUS

Idealny marker by bezpiecznie i przyjemnie rozpocząć swoją przygodę z paintballem już od najmłodszych lat. Dzięki zmniejszeniu masy i rozmiaru kulki sprzęt jest lekki, mały i poręczny, ale jednocześnie wciąż równie celny. Podwójny, wygodny i szybki spust.


Gwarantujemy doskonałą zabawę w paintball w Zakopanem, gdyż dbamy o każdy szczegół. Nasi Klienci otrzymują zawsze kolorowe maski oraz specjalne stroje ochronne!