O NAS - czyli kim i gdzie jesteśmy?

 

Paintball Zakopane w Paintdoo.pl - Od wielu lat z sukcesem organizujemy integrację turystów w Zakopanem. Wyróżnia nas niekomercyjne podejście i pomysłowość.

Paintball w Zakopanem? Idealnie!
Czy to atrakcja dla mnie? Dla każdego!

Nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca na zorganizowanie paintballowej bitwy niż Zakopane - naturalnie wymagający teren i piękne widoki, to jest to! W naszej ofercie znajdują się dwa pola - dzikie i naturalne oraz wybudowane specjalnie dla Was pole z mnóstwem przeszkód.

PAINTDOO Zakopane organizuje paintball w niezwykłym wydaniu. To nie tylko kulki i pistolety, ale prawdziwa PRZYGODA! Oferujemy najwyższej klasy sprzęt, doświadczonych instruktorów, którzy poprowadzą zabawę oraz wszelkie dodatki - maski, stroje ochronne itd.

Do wyboru także najlepsze, sprawdzone scenariusze paintballowej bitwy! Dostosowane do wymagań grupy - także Pań i dzieci.Dołącz do grona naszych fanów na Facebooku i bądź na bieżąco!

Polub nasz Fan Page na Facebooku i bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami.

 

Baza PAINTDOO znajduje się na szczycie Gubałówki przy Butorowy Wierchu - ul. Droga Zubka 40, Zakopane. A nasze wyjątkowe pola bitew kilka kroków stamtąd.

Wyjedź na Gubałówkę kolejką PKL i kieruj się w lewo od stacji kolejki Gubałówka - 1200 metrów za wyciągiem krzesełkowy Szymoszkowa - obok Parkingów.