Dzieci i młodzież

Paintballowe Urodziny + OGNISKO + QUADY

Paintball, ognisko i... przejażdżka na QUADACH! To gotowy pomysł na idealne przyjęcie urodzinowe dla dziecka, które długo będzie wspominał zarówno Solenizant jak i jego mali Goście.

Spotkamy się w wyjątkowym miejscu w Zakopanem - na widokowej Gubałówce, gdzie o Państwa bezpieczeństwo i świetną zabawę zadba jeden z naszych Instruktorów. Nasz pola paintballowe znajdują się kilka kroków dalej.

Każde dziecko otrzyma niezbędny sprzęt i wyposażenie. By nie było to jedynie strzelanie, ale przede wszystkim wielka przygoda, Instruktor wytłumaczy także zasady i scenariusze gry.

Solenizant i jego mali Goście otrzymają po 200 kulek i rozpoczniemy szaloną bitwę.

Czas trwania uzależniony jest od scenariuszy, ilości osób oraz zaangażowania - ok. 2h.

Następnie wszystkie dzieci zgromadzą się wspólnie wokół ogniska, gdzie będzie czas na żarty i rozmowy, bo emocje i endorfiny po bitwie jeszcze krążą.

Przy ognisku spędzimy 1h.

W trakcie trwania ogniska Solenizanta zaskoczy jeszcze jedna niespodzianka... Profesjonalny Instruktor (szkolony przez dwukrotnego Mistrza Polski ATV) przyjedzie na Quadzie i zabierze każde z dzieci na przejażdżkę Quadem z pięknymi widokami.

Cennik

Z nami bawisz się profesjonalnie,
marker, mundur i maska - GRATIS!

Cena
Liczba kulek: 200 szt. 179 zł
OGNISKO
PRZEJAŻDŻKA QUADEM

Dla grup poniżej 8 osób:
+ 30,00 zł / osoba
(opłata serwisowa za obsługę pola i przeprowadzenie rozgrywek)

Doskonała zabawa trwa a Tobie brakło amunicji?
Możesz walczyć dalej
+25,00 zł / kolejne 100 kulek

MENU
kiełbaski do samodzielnego smażenia
chleb
gorąca herbata z sokiem malinowym
musztarda
ketchup
małe oscypki + żurawina

DODATKI:

  • Dyplom dla każdego uczestnika: 6,00 zł / sztuka
  • Pianki do ogniska: 5,00 zł / dziecko
  • Pizza Margherita (ok. 40 cm): 39,00 zł / sztuka

ZAREZERWUJ TERAZ
gwarancja dostępności i najniższej cenyJest to świetna opcja dla tych, którzy szukają alternatywy dla kina, sali zabaw lub szukają idealnego miejsca na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy. Paintballowe przyjęcia urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność - oferta poniżej.
Oczywiście! Paintball to świetna atrakcja, która daje dzieciom wiele radości. Wyobraźnia dzieci to wielki atut w tej grze, dzieci często nie chcą kończyć bitwy paintballowej, bo mają z tego wielką frajdę. Drogi Rodzicu, posiadamy specjalistyczne wyposażenie dla dzieci by przeprowadzić zabawę bezpiecznie i bezboleśnie. Pamiętaj także, że kolorowe kulki wypełnione są bezpiecznym barwnikiem, który bez problemu można sprać.
Paintball to nie tylko dobry trening fizyczny, ale też umysłowy. Dzieci biegają, skaczą, ukrywają się, ale muszą także opracowywać taktykę, dobrze komunikować się w grupie i myśleć strategicznie.Taka atrakcja to świetna integracja z przyjaciółmi.
Pełną radość z gry i zabawy w Paintball dzieci mogą czerpać już od 8-go roku życia.

Zobacz także:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]